Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
tai chi Internal Martial Art Imperial Yang
Tradycyjne Tai chi rodziny Yang - Tai Chi - Łódź

 

Cezary Kwiatkowski przedstwiciel mistrza Wei shu rena na Polske Neigong istota tradycyjnego tai chi rodziny Yang Program tai chi dla seniorow
cezary kwiatkowski
tai chi
historia imperial Yang filmy zajęcia tai chi neigong eBook Cesarski Yang

 

tai chi
tai chi łódź
tai chi

 

efekty zdrowotne wywiady:12.2009;12.2008 kontakt

 

strona w rekonstrukcji przepraszamy prosimy o cierpliwość

 

Cesarski Yang ,(Imperial Tai chi), Ukryta tradycja rodziny Yang, sekretny przekaz rodziny Yang, tradycja przekazu ustnego Yang Jian hou

Witaj. przedstawiam mało znany na świecie przekaz Yang Tai chi. Wiem, że nawyki płynące z ćwiczenie innych odmian Tai chi będą utrudniały przyswojenie sobie idei neigong Opierając się na własnej sile toczymy się po utartej ścieżce, która z natury rzeczy jest ograniczona. Porzucając oparcie w swoich mieśniach a poddające sie rytmowi przemian we wszechświecie mamy dostęp do takiej siły jaka jest w danym momencie potrzebna. Porzucenie filozofii walki dla osób, które zajmują się sztuką wojenną to prawdziwe wyzwanie.
Rodzi się z tego wu wei działania bez intencji działania.
Wiedza tai chi neigong nie jest tajemnicą, problem polega na tym że jest przekazywana niewerbalnie, a rozwijana przez własne doswiadczenie, Tajemnica rodziny Yang bylo uruchomienie woli do wpływania na qi. Sekretny Przekaz Tai chi które jest kompletną drogą rozwoju. TTradycje nauczania w klasztorach taoistycznych maja silne korzenie w szamanizmie i filozofii naturalnej filozofii przyrody. Taj ji najwyższy stan energii ji, która jest w wiecznym ruchu  wypłynęło z wu ji nicości braku energii bezruchu. Zycie wynika z przemian qi . Doskonałością jest stanie się częścią przemian, bycie niesionym fala przemiany bycie kanałem emanacji Dao.
Pierwszem stopniem inicjacji tai ji jest doświadczenie qi. Osoby bez doświadczeni qi doskonalą ruchy, ćwiczę gimnastykę tai ji. kiedy świadomość postrzeże qi adept wchodzi na innym szczebel rozumienia ruchu w tai chi.
Dopiero teraz może rozpocząć ćwiczenie neigong. Ćwiczenie ruchów pod okiem nauczyciela który dopilnuje by w każdym ruchu pamiętać o zasadach po pewnym czasie daje możliwość doświadczenia qi, ćwiczenie bez zasad może łatwo utrwalić rozumienie tai chi jako ćwiczeń gimnastycznych.

Osoby zainteresowane tym stylem proszę o kontakt.

neigong@onet.eu

 

 

.

 

 

kwiatkowski,wei shu ren

 

wei shu ren

Siye Wei shu ren i Sifu Richard Wong

 

sifu Richard Wong i Cezary Kwiatkowski

 

 

tai chi łódźTai chi łódź, tai chi łódż, tai chi,Łódź,Łódź,Łódź

 

 

Celem Tai chi nauczanego przez Yang Jian hou jest stan wu wei. Życie bez walki. Działanie bez użycia siły. Takie podejście do życia odsuwa przyczyny większości chorób cywilizacyjnych. Pozwala się wyleczyć z już rozwijających się chorób. Lecznicze są nie tylko ruchy ale przede wszystkim rodzący się pogodny stosunek do życiaLinia wiedzy rodziny yang od syna Yang Lu Chen - Yang Jianhou została przekazana ojcu Wang Yongquan'a. Wang Yongquan uczył się od ojca od 7 roku potem pobierał nauki od syna Yang Jianhou. Wang Yongquan umarł w 1987 Jego Lao Liu Lu przekazuje dalej Wei Shuren, od którego uczył się Richard Wong. Po latach ćwiczeń spotkałem Richarda Wong, który dostał misję propagowania sekretnego przekazu stylu Yang. Nei gong to sztuka kierowania Qi za pomocą Yi - woli. Skuteczność tego w walce widać Fa jing szczgólnie w wykonaniu Wei shu ren